Proces powstawania e-sklepu. Co i jak?

py internetowe, oferujące swoim klientom nietypowe, ale bardzo potrzebne rzeczy. Za pośrednictwem Internetu możemy zdecydować się na zamówienie towarów nawet z najbardziej odległych zakątków świata i trzeba przyznać, że jest to ba

Proces powstawania e-sklepu. Co i jak? e-sklepy katowice

Tworzenie stron w sieci

Obecnie biznes w sieci jest bardzo dobrze prosperującą dziedziną współczesnej działalności gospodarczej. Istnieje bowiem olbrzymie zapotrzebowanie na różne sklepy internetowe, oferujące swoim klientom nietypowe, ale bardzo potrzebne rzeczy. Za pośrednictwem Internetu możemy zdecydować się na zamówienie towarów nawet z najbardziej odległych zakątków świata i trzeba przyznać, że jest to bardzo cenione wśród klientów.

Olbrzymią popularnością cieszą się również strony internetowe, które oferują klientom bezpośredni zakup towarów pochodzących z różnych stron świata. Jest to niewątpliwie bardzo ceniona działalność, na którą warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy rozpocząć prowadzenie własnego interesu w sieci.


O hostingu w Wikipedii

Hosting ? udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni.

Innymi słowy, polega to na "zarezerwowaniu" (oddaniu do dyspozycji):

określonej objętości dysku twardego (zazwyczaj na macierzy RAID),
maksymalnej ilości danych do przesłania przez łącza internetowe serwerowni,
usług obsługiwanych przez serwerownię (w zakresie zależnym od specyfiki usługi, np. udostępnienie bazy danych z określeniem maksymalnej jej objętości),
maksymalnego stopnia obciążenia serwerowni przez usługi.
Często oferowane zasoby określane są w oderwaniu od fizycznej budowy serwerowni.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hosting


Design - Wikipedia

Często zamiast projekt (designerski), mówi się design, i tylko z kontekstu wynika, z którym pojęciem mamy do czynienia. Design jako cecha produktu, nie jest projektem, na bazie którego ten produkt powstał lub powstanie, podobnie jak czerwień nie jest projektem czerwonej torebki, lecz jej cechąpotrzebny przypis.

Jeśli widzimy produkt finalny, a nie znamy jego projektu, to używanie pojęcia design jako projekt niesie ze sobą ryzyko błędu. Wyjaśni to przykład, w którym omawianą cechą jest wygląd, określany ? dla uproszczenia ? potocznymi słowami: "ładny" lub "brzydki". Określenie "ładny design" (jako projekt) ? nie musi być prawdziwe, bo projekt mógł być brzydki, a wykonawca wykonał dzieło niezgodnie z projektem. Można jednak się upierać, że dzieło powstało w oparciu o inny projekt, który właśnie był ładny. Rzeczywiście mogło tak być, ale to nie znaczy, że ładny wygląd zawsze jest skutkiem ładnego projektu, niekoniecznie oryginalnego. Możliwa jest bowiem sytuacja, w której wykonawca zaczął wykonywać dzieło w oparciu o oryginalny (brzydki) projekt, ale w trakcie pracy nieco improwizował, wprowadzając spontaniczne zmiany, na skutek których uzyskał efekt lepszy od zamierzonego przez projektanta. Wówczas stwierdzenie "ładny design" w sensie "projekt designu" jest fałszywe, bo ładnego projektu nie było.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Design