Adres dla firmy - o wirtualnych biurach

jących zwłaszcza w centrum dużych miast. W takich miejscach wynajem lokalu pod siedzibę firmy jest dość nieopłacalny, natomiast skorzystanie z takiego adresu jest bardzo pożądane. Nic więc dziwnego, że wirtualne biura są coraz bar

Adres dla firmy - o wirtualnych biurach

Zróżnicowane oferty co do wirtualnych biur

Istnieje wiele opcji wynajmu wirtualnego biura. Z pewnością jest to jedna z bardziej popularnych obecnie działalności funkcjonujących zwłaszcza w centrum dużych miast. W takich miejscach wynajem lokalu pod siedzibę firmy jest dość nieopłacalny, natomiast skorzystanie z takiego adresu jest bardzo pożądane. Nic więc dziwnego, że wirtualne biura są coraz bardziej popularne. Jeśli jesteśmy na początku prowadzenia własnej działalności gospodarczej to z pewnością warto wybrać wariant podstawowy, który polega na udostępnieniu adresu i obsłudze poczty. Dla bardziej wymagających przygotowano także droższe warianty, które obejmują również na przykład wynajem lokalu na kilka dni w miesiącu.


Wirtualne biuro ? popularna działalność internetowa

W wielu przypadkach, szczególnie na początku prowadzenia własnej działalności gospodarczej wynajem lokalu użytkowego jest dość kosztowny dla przedsiębiorcy, który nie posiada jeszcze dużych dochodów. Z drugiej jednak strony konieczne jest założenie adresu firmowego i rozwijanie działalności w taki sposób, aby uzyskać kolejnych, nowych klientów. Jak to zrobić? Warto w takiej sytuacji zainteresować się prowadzeniem wirtualnego biura. W związku z tym, że obecnie za pośrednictwem Internetu możemy dotrzeć do niemal każdego miejsca na świecie, również możemy w ten sposób prowadzić działalność gospodarczą. Taka internetowa działalność pozwala na znaczącą redukcję kosztów, więc warto zainteresować się taką propozycją.


Stawki - Minimalne wynagrodzenie ustawowe w Polsce

W Polsce minimalne wynagrodzenie ustalane jest corocznie na podstawie ustawy z 10 października 2002 o minimalnym wynagrodzeniu za pracę1. Wysokość minimalnego wynagrodzenia, podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej ?Monitor Polski?, w drodze obwieszczenia Prezesa Rady Ministrów do 15 września każdego roku.

W przypadku umowy zlecenia, zleceniobiorca może otrzymać niższe wynagrodzenie niż płaca minimalna234. Jego wysokość jest przedmiotem negocjacji ze zleceniodawcą.

Minimalne wynagrodzenie za pracę od 1 stycznia 2016 wynosi 1850 zł brutto.

W okresie pierwszego roku pracy danego pracownika nie może być niższe niż 80% wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę5 (80% x 1850 = 1480 zł).

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82aca_minimalna